Webové stránky mládežnického hokejového klubu v Kuřimi

Vítejte na oficiálních stránkách mládežnického hokejového klubu HC Mystery Kuřimi.

Aktuality:

27. září 2022

8.10.2022 se uskuteční Kuřimský hokejový den. Den plný hokeje a program pro děti a dospělé. Vstupné dobrovolné. Občerstvení zajištěno.

3. září 2022

Chceš být Mysterákem? Přijď si vyzkoušet v měsíci září/říjen náš trénink na ledě každou středu 16.45 - 17.45 hod a sobotu 8.30 - 9.30 hod. Více se dozvíš v sekci NÁBOR!

25. května 2022

V sobotu 25. 6. 2022 proběhne zakončení sezóny. Akce je určena pro děti hrající v HC Mystery Kuřim, pro jejich rodiče a příbuzné. Více info naleznete v KISu. Na všechny se moc těšíme.

Pár slov o nás:

Klub byl založen v roce 2019 a zaměřuje se na mládežnický hokej. Chceme navázat na historii ledního hokeje v Kuřimi, který se tehdy hrál na rybníku a dnes už v moderní hale. Nabízíme nejen ryze sportovní náplň, ale i další atraktivní mimo hokejové aktivity. Tyto aktivity rozvíjí pohybové, vědomostní i charakterové vlastnosti dětí a zlepšují soudružnost kolektivu dětí, rodičů a trenérů. Postupně budeme navazovat na ročníky, aby jsme vytvořili mládežnickou základnu od přípravky, až po hráče juniorského věku.

Sociální sítě:

Facebook

Akce #kuřimskýhokejovýden se pomalu blíží....

Facebook

První zápas naší nejstarší kategorie a to mladší žáci zaslouženě zvítězili proti HC Boskovice 12:5. V této kategorii jsme...

Facebook

Akce #kuřimskýhokejovýden se pomalu blíží....

Facebook

HC Mystery Kuřim aktualizoval(a) úvodní fotku.

Naši partneři: