Děti si mohly přijít zkusit zahrát hokej pod záštitou českého svazu ledního hokeje Pojď hrát hokej. Na nábor přišlo hned 28 nových hokejistů a hokejistek. Poté co rodiče vyplnily zápis na hokej dostaly děti od svazu malé dárečky v podobě klíčenky a flašky od značky CCM, které dětem udělaly velkou radost. Byly zde děti kategorii ročníku od 2017 po kategorii 2013. Někteří už vypadali, že na bruslích někdy stáli, pro některé to byla úplná premiéra. Mohly si tak všechny děti vyzkoušet, jaké to je být hokejistou. Led byl rozdělený na tři části. Na první třetině byl k vidění modelový trénink hokejistů ročníku 2011 a 2013 HC Mystery Kuřim. Na další třetině si děti mohly vyzkoušet různé hokejové dovednosti a na poslední třetině se dětem věnovaly krasobruslařky, které se věnovaly především dětem, které stály na ledě poprvé nebo neuměli tolik bruslit.

Po tréninku, který trvat zhruba hodinu bylo pro děti nachystané občerstvení v podobě ovoce, poté následovala schůze pro rodiče, kde jim v rámci prezentace bylo představeno, jak český hokej funguje, jak to funguje v mládežnickém hokeji, jaké jsou představy klubu HC Mystery Kuřim a v neposlední řadě jim bylo řečeno, co by si malý hokejista nebo malá hokejistka měli pořídit na trénování.

My jsme si nábor Pojď hrát hokej moc užili, doufáme, že děti, které dneska na nábor přišly uvidíme v následující sezóně hrát hokej a už teď se těšíme na další ročník.