Hledáte pro Vaše dítě zábavu, hravost, nové kamarády, spoustu pohybu? Chcete, aby se naučilo bruslit a nejkrásnější hru na světě - lední hokej? Chcete pro Vaše dítě hodně všestranné pohybové aktivity?Tak přijďte mezi nás. Vyberte ten správný sport pro Vaše dítě. Máte možnost se stát součástí HC MYSTERY KUŘIM. V Mystery máme jasnou filozofii při výchově dětí. Víme že výuka hokeje je dlouhodobý, trpělivý výchovný proces. Dbáme na všestranný pohybový rozvoj dětí, hravost, podporujeme emoce, chytrost. Naším hlavním mottem v klubu je “BAV SE S NÁMI HOKEJEM”. Čeká na Vás zkušený tým trenérů, spousta zábavy a kamarádů.

Přijďte si hokej vyzkoušet od září do března na pravidelné tréninky:

Středa 16:45 - 17:45aSobota 8:30 - 9:30

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Email: nabor@hcmystery.czTel: +420 604 571 493

Buď jeden z MYSTERY

Nejčastější otázky:

Kdy je nejlepší začít s hokejem?

Pro nábor je ideální věk 4-8 let a mohou se přihlásit kluci i holky.

Mohu přihlásit své dítě, které ještě nikdy nestálo na bruslích?

ANO, zcela určitě. Naši zkušení, vystudovaní trenéři a lektoři bruslení jsou připraveni učit základům bruslení od začátku. Je zde také možnost začít s učením bruslení v naší “Školce bruslení”. Podrobné informace o školce bruslení naleznete na webu Mystery Kuřim v sekci “školka bruslení”.

Mohu se přihlásit když nemám žádné vybavení?

ANO můžete. Klub má určité, byť zatím omezené, možnosti a můžeme zapůjčit část výstroje (hlavně brusle).

Kolik budu platit?

První jeden měsíc máte zcela zdarma. Uvidíte jak se vám bude u nás líbit.

Jak často probíhají tréninky?

Přípravka má tréninky 3x v týdnu. Ze začátku jsi můžete vybrat jestli budete chodit jednou, dvakrát nebo třikrát. Záleží na Vašich časových možnostech.

Budou tréninky probíhat pouze na ledě?

Hokej je krásný sport a pro zvládnutí specifických pohybových dovedností je třeba zvládat i všeobecné. Děti povedeme k všestrannosti, budeme u nich rozvíjet základní pohybové návyky. Chceme aby uměli chytnout balón, udělat kotrmelec a mnoho dalších pohybových dovedností. Takže součástí přípravy na ledě bude i příprava mimo led.