V neděli 3.10.2021 se odehrál první ligový trunaj pod záštitou ČSLH v Hodoníně. Děti ročníků 2012 a 2013 odehrály dva zápasy. První zápas hrály proti HC Zastávka a druhý hrály proti HC Blansko. Děti odehrály velice dobrý turnaj. Bruslily a zkoušely obejít a obehrát soupeře. Učily se vnímat hru a postavení na hřišti. Učily se, kdy je dobré útočit a naopak, kdy se lepší bránit. Všechny děti to bavilo, když přišly z ledu na střídačku, hned chtěly jít zpátky na led a hrát. Bylo tam vidět nadšení a radost ze hry, přesně ty věci, které jsou v tomhle věku důležité a zásadní. Děti sehrály velice vyrovnaná utkání, ale důležité je, aby se děti soustředily na hru a zlepšovaly se v jednotlivých hokejových i nehokejových dovednostech, a proto výsledky nejsou důležité.