Na oslavu tohoto spojení chystají kavalíři ve spolupráci s HC Mystery Kuřim společný Hokejový den. Akce se bude konat v sobotu 8. října a diváci se mohou těšit hned na 3 hokejová klání. Nejprve domácí HC Mystery vyzve hráče z celku HC Zastávka. Od 14 hodin pak nastoupí k Technickému derby studenti brněnského VUT kavalíři proti týmu Engineers Prague složeného ze studentů pražského ČVUT. Na závěr diváky čeká exhibiční utkání, ve kterém se představí Český národní tým legend proti výběru Mystery, kde se představí i někteří bývalí hráči z NHL a z nejlepších Evropských soutěží..

V průběhu celého dne se návštěvníci budou moci zapojit do doprovodného programu, vyzkoušet si své umění s hokejkou a střelbu na bránu nebo zkusit štěstí v tombole a mnoho dalšího.

Klub VUT Cavaliers Brno je součástí Univerzitní ligy ledního hokeje, která se v České republice těší čím dál větší přízni. Po televizních přenosech vybraných utkání se nejeden divák vyjádřil, že kvalitou je soutěž na srovnatelné, ba dokonce vyšší úrovni než tuzemská druhá hokejová liga.

O atraktivitě soutěže i zápasů samotných kavalírů svědčí také statistiky z březnového Hokejového souboje univerzit. Na zápas mezi týmem Vysokého učení technického a Masarykovy univerzity dorazilo přes 7000 diváků, kteří při napínavém utkání dohnali svou bouřlivou podporou VUT Cavaliers Brno k vítězství a zisku poháru pro vládce Brna.

Kavalíři se zahájením spolupráce věří v novou vlnu domácí podpory ze strany obyvatel města Kuřim, kterým budou pravidelně přinášet kvalitní hokej a atraktivní podívanou při svých domácích utkáních s ostatními univerzitními týmy z celé republiky.