PŘIHLÁŠKA

MYSTERY OPEN SKILLS KEMP 2024

Hokejový klub HC MYSTERY KUŘIM organizuje pro hráče ročníku 2015 a starší první otevřený MYSTERY OPEN SKILLS KEMP 2024. Skills kemp je otevřený pro hráče i z jiných měst a klubů. Na přihlášené hráče/ky čeká výuka fundamentálních pohybových dovedností na ledě (bruslení, vedení kotouče, střelba…) a následná implementace učených dovedností do herních cvičení. Hráči/ky budou během tréninků rozdělení do malýchtréninkových skupin na základě věku a dovedností. Kemp povedou zkušení licencovaní trenéři s dlouholetou praxí s mládeží. Součástí celodenního programu bude i off ice trénink pod vedením kondičního trenéra. Na závěr celodenního programu kompenzační cvičení.

V polovině kempu čeká na hráče “SOUTĚŽNÍ DEN”, kde poměří své síly v dovednostech na ledě i mimo led.

Termín kempu:27.7. - 2.8. 2024

Jak bude kemp probíhat?

Pro neubytované bude sraz každé ráno v 8:00 na zimním stadionu a konec bude odpoledne 17:30. Na hráče čeká 2x denně trénink na ledě, 2x denně off ice trénink včetně kompenzačních cvičení. Ve středu budou hráči soutěžit v dovednostech mimo led i na ledě. Hráči/ky budou mít po celou dobu zajištěnu stravu a pitný režim. Po celou dobu kempu bude zajištěn i lékařský dohled.

Co je v ceně kempu?

Strava po celý den, pitný režim, celkem 9 tréninkových jednotek na ledě, 10 tréninkových jednotek na suchu, tričko, pro ubytované zajištěna plná penze a ubytovaní s dohledem na zimním stadionu.

Mohou se kempu zúčastnit i brankáři?

Ano na kemp se mohou přihlásit i brankáři.

Podrobnější informace ohledně brankářů Vám podá sportovní manažer HC Mystery Kuřim Oldřich Kališ, email: oldrichkalis@hcmystery.cz

Jak se mohu přihlásit?

Vyplněnou přihlášku pošlete na email: klub@hcmystery.cz

Přihláška: ZDE