Reakce s.r.o.

Je firmou, která je reklamním a komunikačním centrem. Poskytuje služby: grafické studio, kopírovací centrum, pronájem nafukovacích atrakcí Produkce: reklamní polep, wraping aut, tónování skel Prodej: reklamní předměty, textil, světelná reklama

TE Connectivy

TE Connectivy je silná a stabilní firma, která svým programe je zaměřena na automobilový průmysl: konektory, kabeláž pro připojení AirBagu, palivových pump a vstřikování, pro hybridní a elektro vozy, pojistkové skříně, konektory s příslušenstvím pro xenonová světla. Firma zaměstnává více než 2800 zaměstnanců .

Radim Hájek

Energetický fotograf, který díky bohatým zkušenostem rozdává focením radost. Fotí svatby, rodiny, firmy a různé soukromé akce. Nabízí také foto koutek pro vaše události.

Kuřim

Kuřim je místo v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládá se v Bobravské vrchovině, 14 km severozápadně od Brna, na okraji přírodního parku Baba. Žije zde přibližně 11 tisíc obyvatel a je tak největším městem v okrese. V katastru města je věznice. Stávajícím starostou města je Drago Sukalovský.

Roster Hockey

Roster Hockey nabízí profesionální návrhy a výrobu hokejových dresů, oblečení a doplňků. Značka spolupracuje s profesionálními i hobby teamy, propojuje moderní trendy s hokejovou historií. Volnočasovou hokejovou módu zaměřuje i na dívky a nejmenší fanoušky.

Fuertes development s.r.o.

Fuertes development je firmou zabývající se vyhledáváním vhodných nemovitostí a pozemků pro konkrétní domácí i zahraniční investory. V rozsáhlé databázi disponujeme nespočtem zajímavých lokalit, území a areálů, které jsme schopni našim klientům ihned nabídnout. Zabýváme se také scelováním území, engineeringem, přípravou a zajištěním projektové dokumentace i samotnou realizací staveb.