Reakce s.r.o.

Je firmou, která je reklamním a komunikačním centrem. Poskytuje služby: grafické studio, kopírovací centrum, pronájem nafukovacích atrakcí Produkce: reklamní polep, wraping aut, tónování skel Prodej: reklamní předměty, textil, světelná reklama

Kuřim

Kuřim je místo v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládá se v Bobravské vrchovině, 14 km severozápadně od Brna, na okraji přírodního parku Baba. Žije zde přibližně 11 tisíc obyvatel a je tak největším městem v okrese. V katastru města je věznice. Stávajícím starostou města je Drago Sukalovský.

Fuertes development s.r.o.

Fuertes development je firmou zabývající se vyhledáváním vhodných nemovitostí a pozemků pro konkrétní domácí i zahraniční investory. V rozsáhlé databázi disponujeme nespočtem zajímavých lokalit, území a areálů, které jsme schopni našim klientům ihned nabídnout. Zabýváme se také scelováním území, engineeringem, přípravou a zajištěním projektové dokumentace i samotnou realizací staveb.

Lion Sport

distributor značky Adidas, Reebok, Puma. Obléká náš tým.

CYRRUS

CYRRUS, a.s. – licencovaný obchodník s cennými papíry. Fungují od roku 1995 a jsou největší mimopražskou makléřskou společností.

KAMPOS s.r.o.

Rodinná firma se srdcem na pravém místě. Firma založena v roce 1998. Montáž konektorů a výroba kabelových svazku. Také dodávají obalové materiály, od kartonu, přes folie až po lepící pásky a etikety.

Steinex a.s.

Masozávod, který si zakládá na tradici, která sahá do roku 1994. Zakladatelem byl Jaromír Steinhauser. Rodinná firma, která si zakládá na kvalitě svých masných výrobků.

Moravia - LUCKY BASTARD

Nebaví nás sledovat nadvládu nudných piv, když existuje tak úžasný a barevný svět řádně nachmelených piv, svrchně kvašených. Ano, je to tak, spodně kvašená piva u nás nehledejte. Jsme prvním pivovarem od roku 1884, který v českých zemích kvasí svoji standardní produkci pouze svrchně. Krédo našeho pivovaru je vzít vše z trochu jiného konce, než je v Česku zvykem, a vytvořit pivovar spíše podobný tomu, co vídáme ve Velké Británii nebo Spojených státech. Naším cílem je vařit dobré pivo bez kompromisů. Pivo, které nebudete pít na objem, ale pivo, na kterém si především pochutnáte a budete je spíš než jako nápoj vnímat jako lahůdku.

Dětská Obuv Myšička Kuřim

Prodejna kvalitní dětské obuvi a doplňkového sortimentu v Kuřimi. Skvělá obsluha Vám poradí ve výběru obuvi pro Vaše dítě. Obuv nabízí značky jako například: SuperFit, DDstep, Primigi, Ricosta, Lu a mnohé další. Prodejnu naleznete na adrese: Náměstí 1. Května 1765/1 66434 Kuřim

Prefa Brno

Jsme předním výrobcem betonových stavebních dílců v České republice. Specializujeme se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu a předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s dodávkami našich výrobků pro širokou oblast stavebnictví.

CTS Kurim

Centrum technických služeb Kuřim s. r. o.